Canadiana - KDO JSME

Nerezové bazény Canadiana

 

Firma CANADIANA – WHIRLPOOLS

působí jako menší firma s osobním přístupem ke každému zákazníkovi v oblasti budování bazénů od roku 1992 a přináší na český trh kvalitní výrobky z USA a Kanady.

 

Od počátku činnosti se věnujeme plaveckým fóliovým bazénům značky KAFKO, která je celosvětově zárukou vysoké kvality výrobků a podílíme se na realizaci stavby nejen dodávkou bazénu, ale od poradenství, projektu přes stavbu až po kolaudaci a po-prodejní servis.

 

Kromě bazénů jsme výhradním dovozcem a distributorem masážních bazénků kanadské značky HYDROPOOL.

 

K této stěžejní činnosti jsme postupně přidali také sauny, parní kabiny, wellness, bazénové doplňky, zakrytí bazénů, úpravy vody, řešení ohřevu, odvlhčení a podobně. Samozřejmostí je pro nás odborný servis bazénů, svým klientům poskytujeme záruky na produkty i na kvalitu jejich provedení.

 

Naše dlouhodobé zkušenosti v oblasti bazénové technologie uplatňujeme u stavby keramických bazénů. V rámci kompletnosti služeb jsme řešili otázku vhodné povrchové úpravy okolí bazénů splňující všechny nároky, a proto od roku 1997 dovážíme a dodáváme systém povrchové úpravy okolí bazénu – SEAMCO OBLÁZKY a od roku 2004 „materiál třetího tisíciletí“ – dřevo-plastové desky TERRATEC.

 

Okrajově se zabýváme realizací koupelen, prodejem luxusního koupelnového vybavení z umělého mramoru.

 

Činnost společnosti řídíme ze sídla ve Zlíně, kam může každý zájemce osobně přijet a všechny nabízené produkty si prohlédnout, případně vyzkoušet. V tomto sídle pořádáme akci pro naše klienty s názvem „Otevírání bazénové sezóny“.Od roku 2000 máme vzorkovou prodejnu v Praze. Od roku 2006 je otevřená vzorková prodejna ve Zlíně v centru města.

 

Naším hlavním cílem je kvalitní výsledné dílo, které našemu zákazníkovi přinese skutečný užitek. Reference o naší práci mohou poskytnout klienti z celé republiky, jak ze soukromého sektoru, ale také některé hotely a rekreační zařízení. Samozřejmostí je pro nás kvalita sortimentu ověřená českými státními zkušebnami. Víme, že bazén je investice a stavba na celý život, a proto dbáme na to, aby svým majitelům přinášela pouze radost, potěšení a chvíle pohody a odpočinku. Snažíme se vyhovět a poradit každému zájemci, pokud je to v našich silách, a proto se těšíme na Vaše dotazy.

 

 

Lenka Holá, ředitelka

 

Canadiana-Whirlpools

 

 

 

Naše vize

 

Firma Canadiana-Whirlpools již 20 let přináší na český trh kvalitní kanadské vířivky a bazény a svým klientům pomáhá plnit přání a představy o domácích oázách pro relaxaci a odpočinek. Stavíme pro své klienty individuální bazény a domácí wellness centra, které mají smysl a trvalou hodnotu. Poradenství a servis je pro nás samozřejmostí.