Previous
Next

Canadiana je  jednou z mála firem, která na českém trhu v oblasti bazénů a vířivek působí více než 30 let. Stojí za námi pořádný kus poctivě odvedené práce. Ta se samozřejmě odráží i na našich referencích, o které se s vámi rádi podělíme.

Naše činnost

Postupným rozvojem se naše činnost během let rozšířila od výstavby bazénů, instalace vířivek a swim spa kanadské značky Hydropool, až po realizaci privátních a veřejných wellness. U wellness center se nejedná pouze o dodávku vířivek, saun, parních kabin, ale samozřejmostí je i řešení zakrytí, odvlhčení nebo úprava vody.

Zaměřujeme se na individuální práci s každým klientem a snažíme se vyjít vstříc jeho snům a požadavkům. Naše spolupráce začíná společným setkáním, předložením návrhu a pokračuje přes konzultace, dovoz a instalaci. Tady byste si řekli hotovo. Ale právě v této fázi budujeme společnou důvěru, kdy zajišťujeme našim zákazníkům dlouholetý záruční i pozáruční servis. U některých ten servis trvá už 30 let… Z mnohých klientů se stali přátelé a dnes už jsou našimi zákazníky i jejich děti.

Držíme krok s nejnovějšími trendy, rádi využíváme moderní technologie, a to vše umíme propojit se zdravým rozumem. Kromě designu a funkčnosti je pro nás důležitá i udržitelnost a praktičnost.

Naše sídlo

Od roku 1991 jsou našim hlavním sídlem zlínské Paseky. Právě tady vnikají všechny skvělé nápady, různá vylepšení a spolupráce. Odtud také vyráží naši prodejci a technici za klienty po celé České republice. Najdete zde designový showroom, kde vám rádi představíme ucelenou nabídku našich produktů v oblasti wellness.

V showroomu si mimo jiné můžete prohlédnout několik typů vířivek a stojí za to je osobně vyzkoušet. Nemáme kolem výlohu, ani veřejný chodník, jen obrovskou zahradu a kolem hluboké lesy. Takže vaše relaxace bude relaxací v pravém slova smyslu. Nejste omezeni časem, u nás budete jen Vy, vířivka a ticho kolem. Vaše dotazy vám pak rádi zodpoví naši zkušení prodejci. To samé platí u Swim spa. Na naší zahradě si tento plavecký unikát s protiproudem můžete kdykoli otestovat.

Naše poslání

Každou naší instalovanou vířivkou, bazénem, či wellness centrem vniká další oáza klidu, která přináší lidem zdraví po psychické i fyzické stránce. A jsme za to moc rádi. Budovat harmonii v dnešním světě, navíc při náročném životném stylu, bereme jako poslání.

 

Antonín Skřítek, majitel