Dřevoplast – WPC

Dřevoplast – WPC

TREX – plný profil USA (skladba terasy – výška 7 cm)

Canadiana je hlavním prodejcem pro Zlínský kraj. Jedná se o vysoce kvalitní dřevoplastové podlahy z USA. 


NEPOROVNATELNÁ KRÁSA
S propracovanou přirozenou dřevěnou texturou a rýhovanou úpravou v podobě tvrdých tropických dřevin jsou TERASY TREX vyráběné s nízkým povrchovým leskem a technologií umožňující maximální zátěž, díky které vydrží o desítky roků více než jakékoliv jiné podlahy.

ŠETRNOST K ŽIVONÍMU PROSTŘEDÍ
Terasy TREX jsou z 95% vyrobené z recyklovaných materiálů, jako například z plastových nákupních tašek, znovu zpracovaného dřeva a pilin. Pro výrobu našich podlah nebyly pokáceny žádné stromy a ani nebyly vytěžené žádné dešťové pralesy. Navíc, naše výrobní procesy jsou maximálně ekologické, s recyklací odpadů z továrny a bez továrních komínů.

BEZÚDRŽBOVOST
Pokud nepovažujete občasné umývání mýdlem a vodou za práci, tak se připravte na bezstarostný pobyt venku v duchu hesla “carpe diem” – a to jen díky téměř nezničitelnému plášti, který chrání terasy TREX a nevyžaduje žádné broušení, moření či lakování. NAVŽDY.

RECYKLOVANÉ DŘEVO
Kultivované dřevo, které by jinak skončilo na skládce, se použije do terasových kompozitních profilů terasy TREX. Díky využití regenerovaných pilin se nemusí porazit jediný strom. 

PROČ TERASOVÉ DESKY TREX?
Americké terasové desky TREX jsou číslo 1 na světovém trhu. Víc než 20 roků zkušeností na trhu, tedy roky prověřená životnost a kvalita. TREX se zabývá vývojem a výrobou kompozitního materiálu TREX více jak dvace let. Výsledkem je špičkový produkt vysoké kvality s dlouho živostností. Filozofie společnosti, které je špičkou mezi produkty WPC (dřevoplast) na celém světe je přinést na Vašu terasu materiál vzhledem zaměnitelný s dřevem, tedy příjemný přírodní vzhled. Hlavním kritériem teras TREX je pohodlí, velmi jednoduchá údržba (2x ročně umí mýdlovou vodou) a dlouhá životnost.

Barevné kombinace

kombinace1

komb2

kom1

kombinace2

komb2

kom2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayya Salmet – komůrkový profil (skladba terasy – výška 5,4 cm) 

Terasové desky AYYA SALMET z kvalitního WPC materiálu (60% drevo a 40% PE) s vysokou odolností a dlouhodobou životností. Terasové desky AYYA SALMET je možné dodat v délce na míru. Povrch AYYA SALMET je brousitelný (povrch desky je pravidelně jemně zbroušený s cílem dosáhnout větší odolnost povrchu proti poškrábání) anebo kartáčovaný (povrch desky je pravidelně jemně zbroušený a současně kartáčovaný speciálním kartáčem, který vytváří jemné drážky na povrchu desky AYYA SALMET s cílem dosáhnout nepravidelné povrchové struktury jako u dřeva).

 

Barevné kombinace

aymen1

Brownish red

146 mm (š) x 24 mm (v) x 4 m (d)

aymen2

Teak

146 mm (š) x 24 mm (v) x 4 m (d)

aymen3

Chocolate

146 mm (š) x 24 mm (v) x 4 m (d)

aymen4

Light Grey

146 mm (š) x 24 mm (v) x 4 m (d)

aymen5

Wood

146 mm (š) x 24 mm (v) x 4 m (d)

Spojovací materiál

mat1

mat2

mat3

mat4

mat5

mat6

mat7

Realizace

real1