FINSKÁ SAUNA

Finská sauna
Saunové kabiny mají svá specifika, kdy záleží na charakteru prostoru pro umístění sauny. Naši nabídku představují sauny
pro privátní i veřejné užití.
Interiérové sauny mohou být řešeny jako volně stojící v prostoru nebo vestavěné do celoobezděného prostoru, dále sauny
do „mokrého“ provozu k vnitřnímu bazénu a vířivce, sauny pro umístění venku jsou zajímavou ozdobou Vašich zahrad. Každá sauna je vyráběná na míru do jakéhokoliv prostoru.

 

Finská sauna – výhody:

Palubky jsou pokládány vodorovně, tato metoda je esteticky zajímavější a efektivnější, dřevo je rovnoměrně vystaveno působení různých teplot v jednotlivých výškových teplotních pásmech. V případě rekonstrukce nebo opravy pak stačí vyměnit pouze nejvíce poškozené palubky, což se osvědčilo např. při povodních. Vodorovné palubky mají oproti svislým také tu výhodu, že jsou kratší a je u nich tudíž vyšší výtěžnost z hlediska vymanipulování vad. Svislé palubky se používají většinou jen u atypických zakřivených stěn, obloukových dveří, kabin se zaoblenými rohy apod.

Vlastní montáž již připravené kabiny trvá pouze jeden den.


Finská sauna – zdravotní přínosy:

  • zlepšuje prokrvení kůže – dochází k odplavování nečistot a solí z organismu
  • vyšší tělesná teplota vede ke zneškodnění různých bakterií a virů
  • uvede Vás do fyzické a psychické rovnováhy
  • uvolňuje dýchací cesty
  • okysličuje organismus

 Sauny, která dále nabízíme:

KOMBINOVANÉ KABINY – bylinné nemůžete se rozhodnout zda zvolit klasickou saunu či infrasaunu, rádi Vám nabídneme možnost kombinace obou technologií v jedné saunové kabině.

Navrhujeme také sauny s individuálním designem, do atypického prostoru, s použitím skla nebo exotických dřevin ABACHI, HEMLOCK, CEDR, s řadou příslušenství, jako hvězdná obloha, ozvučení kabiny, aromaterapie – aby Váš zážitek byl kompletní. Takové kabiny jsme pro Vás nazvali RELAXAČNÍ KABINY.