Previous
Next

 

Sauny

 

S výběrem té správné sauny vám rádi poradíme, ať už přemýšlíte o sauně finské, kombinované, bio či infrasauně. Umíme navrhnout a realizovat saunu na míru k vám domů, do hotelového wellness centra či penzionu. Při výběru bude záležet nejen na typu sauny, ale i počtu osob, umístění v interiéru či exteriéru, použití různých druhů materiálů či určitého designu.

 

Finská sauna

Finská sauna je typem klasické sauny s nejdelší historií. Patří také k nejrozšířenějším a nejoblíbenějším saunám. Můžete si ji vyhřát na tu nejvyšší teplotu a užívat si působení teplot mezi 80 – 110OC. Důležitou součástí je také ochlazování studenou vodou, nejlépe v  ochlazovací kádi či s použitím sprchy. K budování imunitního systému slouží tento příjemný vynález již tisíce let.  

 

Infrasauna

Infrasauna funguje na principu prohřívání těla pomocí tepelného záření, maximální dosažená teplota je 60OC. U infračervených prohřívacích kabin nedochází k procesu střídání tepla a chladu, způsob relaxace je tak zcela odlišný.  Infrasaunu ocení především lidé s bolestmi zad a kloubů. Je účinným pomocníkem při regeneraci svalů, a to nejen u sportovců. Pro jiné může být výhodou vypocení pár kil navíc. Na rozdíl od finské sauny ji mohou využívat i lidé s vyšším tlakem, alergií nebo astmatem.

 

Kombinovaná sauna

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi finskou a infrasaunou, nabízíme i saunu kombinovanou, ve které můžete přepínat mezi funkcemi a dle potřeby využívat oba druhy saun.

 

Bio sauna

Bio sauna nebo chcete-li bylinná či aroma sauna funguje na principu spojení topidla a aktivního výparníku. Ocení ji vyznavači nižších teplot (60-70OC). Rozdíl oproti klasické finské sauně je i v poměru vyšší vlhkosti. Můžete zde využívat bylinné či ovocné směsi nebo saunové esence, relaxační barevné osvětlení nebo muzikoterapii.

 

 

Postup při výběru, objednání a dodání sauny:

1. Kontaktujte nás telefonicky nebo vyplňte níže uvedený formulář.

2. Můžete přijet k nám, ale určitě se i my vypravíme za vámi.

3. Probereme všechny možnosti, vaše požadavky a přeměříme prostory k realizaci.

4. Připravíme návrh a doladíme s vámi všechny detaily. Návrhy, konzultace a nacenění jsou u nás zdarma.

5. Jakmile si společně odsouhlasíme finální návrh, můžeme uzavřít smlouvu. 6. Termín dodání si stanovíme před podpisem smlouvy.

7. Instalace a předání zabere u privátních saun přibližně jeden den, u wellness center pro veřejnost záleží na rozsahu zakázky. Pak už vás čeká jen proškolení našim technikem.

 

8. Budování imunity a chvíle relaxu a pohody právě začínají!

Navrhneme saunu do jakéhokoliv prostoru

Kontaktujte nás