RASSOUL BATH

Procedura s tajemným názvem rassoul bath nebo také rasulbath poskytne vašim klientům znovuzrození pokožky a skvělý pocit. Již stovky let se využívají blahodárné účinky marokánského sopečného bahna ve spojení s teplem, párou a jemnou sprchou. Rassoul bath vyhledávanou wellness službou po celém světě.

Rassoul bath – svěžest pro vaši pokožku

Relaxačních procedura rassoul bath  využívá omlazujících účinků přírodního  bahna – sopečného jílu. Marokánský jíl se nejprve nanáší na pokožku v příjemné parní lázni a nechá se působit. Poté je jemnou sprchou přímo v lázni pomalu a důkladně smyt. 

V rasulbath se používá pravé sopečné bahno Rhassoul, které pochází z úrodných údolí Maroka. Bahno Rhassoul obsahuje mnoho živin a minerálů, například křemík, hořčík, železo, vápník, draslík a sodík a pro své příznivé účinky je používáno již stovky let.

Jak se hodí rassoul bath do vašeho wellness programu?

Rassoul bath je vynikající zkrašlovací procedura, po které klienti okamžitě vidí její blahodárné účinky. Bahno slouží nejen pro pěkný vzhled pokožky, ale i k detoxikaci organismu a pomáhá při kožních problémech a lupence. 

Rassoul bath