Previous
Next

Špičková kvalita, elegantní řešení , vice jak 27 let praxe a mnoho zkušeností je za firmou Alukov.

Prémiová nízká zastřešení

jednokolenicové - nepochozí

Ultra nízké zastřešení TERRA, VIVA, ocení všichni, kdo chtějí s lehkou nadsázkou „neviditelné“ zastřešení s viditelnými benefity, jako je ochrana vody před nečistotami, regulace teploty vody a ochrana před nechtěným pádem do bazénu. 

Krásně splyne s okolím!

Zastřešení TERRA je dodáváno bez možnosti vstupu do bazénu. Tento typ zastřešení vzhledem k nízké výšce není určen v  uzavřené poloze pro užívání bazénu.

Středně vysoké zastřešení

dvoukolejnicové

Středně vysoká zastřešení bazénů představují zlatou střední cestu. Šetrně zapadají do konceptu zahrady a přitom poskytují možnost volného pohybu ve střední části zastřešení.

ZÁKLADNÍ STŘEDNĚ VYSOKÁ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU – ŘADY AZURE

je vyráběno v klasické oblé variantě se dvěma typy polykarbonátových výplní. V základním provedení je zastřešení typu AZURE vybaveno pochozí pojezdovou dráhou AZURE 14, odstupňovanou pro jednosměrné posouvání segmentů.

 

Vysoké zastřešení

Díky obloukové konstrukci profilů, působí zastřešení ladným nerušivým dojmem tak, aby spolu se stěnou vytvořilo kompaktní celek. Horní pojezdová dráha zastřešení je umístěna na vertikální stěně. Tím jsou prostor mezi bazénem a stěnou a dále pak bazén samotný velmi dobře ochráněny. Zastřešení Style má více možností využití – například také jako zatřešení terasy, či zastřešení pro venkovní zahrádky hotelů, restaurací a kaváren.

Previous
Next
Rádi poradíme se správným typem pro vás.