Previous
Next

Prodlužte si čas s rodinou či přáteli venku u stolu s ohněm 

Přinášíme vám novinku na vaši terasu, balkón či zahradu. Designové stoly s integrovaným plynovým ohništěm vám vykouzlí dokonalou atmosféru, zajistí dostatek tepla i útulného světla. Čas venku si díky stolům s ohništěm prodloužíte o mnoho hodin, ať je léto nebo zima. Designéři mysleli i na úschovu plynové propan-butanové lahve, která je u některých typů stolů zabudovaná přímo ve stole. U jiných je součástí kryt plynové lahve, který slouží jako další odkládací stolek. Pokud disponujete přívodem plynu, můžete si plynové ohniště díky redukci napojit na přímo.

Venkovní stoly s ohněm si zamilujete hned na poprvé a stanou se součástí vašeho nového životního stylu. Ten nebude mezi čtyřmi stěnami, ale venku s pohledem na širé nebe.

Stoly jsou vyrobeny z vysokopevnostního kompozitního betonu, který je vyztužen skelným vláknem. Tento materiál odolává povětrnostním vlivům, zachovává si vysokou životnost i stálobarevnost. Stoly můžete mít venku po celý rok.

V naší nabídce naleznete nejen stoly, ale i samostatná plynová ohniště. Své uplatnění najdou tyto designové kousky i ve venkovních prostorách restaurací, barů a kaváren. Lákavou a útulnou atmosféru vykouzlíte lusknutím prstu. Nebudete potřebovat žádné dřevo a hosty nebude obtěžovat žádný štiplavý kouř.

Do každého prostoru se hodí jiný typ stolu s ohništěm či ohniště. Proto se mrkněte se na naši nabídku, kde najdete různé varianty. Věříme, že si vyberete tu pravou. Pokud se nemůžete rozhodnout, tak nám zavolejte. Rádi vám s výběrem poradíme. A pak… do týdne máte ohniště doma a párty pro přátele či romantická chvíle ve dvou může začít.

Doporučené produkty

ATHENS

AURONA

BERGAMO

BERGEN

BIRMINGHAM

GRANVILE

HAPTON

KINGSALE

LAFITE BAROVÝ STŮL

LISMORE

LUNAR BOWL

MANCHESTER