VÍŘIVKY

leto

Měli jste náročný den a potřebujete ulevit tělu i mysli? Co takhle půlhodinka ve vířivce? Masážní trysky jemně uvolňují vaše unavené svaly, teplá voda hřeje a uklidňuje a vy si můžete klidně povídat s přáteli nebo si jen vychutnávat chvíli klidu. Pobyt ve vířivce nejen zažene slabost, ale taky vás příjemně naladí.

Vířivka Aquarius
Whirlpool Aquarius je vybaven pro dokonalou individuální masáž pro 4-6 osob. Dálkově lze monitorovat a řídit kvalitu vody, nastavení teploty, takže lázeň bude vždy perfektně připravena. Ovládání světel a masážních systému má smysl v průběhu koupání pomocí vestavených panelu na okraji vířivky.

Vířivka poskytuje dostatek prostoru pro až 6 osob a obsahuje 4 hluboké kapitánské křesla, které koupajícím nabídnou velkorysý prostor a soukromí. Teplota vody 36-40 °C je příjemná pro unavené svaly a klouby. Bazén je vybaven bočními a zádovými tryskami a spodními tryskami – tryskami pro reflexní masáž chodidel.

Jak se hodí vířivka do vašeho wellness programu?
Vířivka nemůže chybět v žádných lázních nebo wellness studiu. Poptávka po vířivce je totiž mezi klienty stabilně vysoká.
Vířivka je vyhledávaná pro své terapeutické účinky, zahání únavu a ulevuje od bolesti.