Česká firma  PoolLock vyrábí zakrytí bazénu již od roku 1975. Díky více ja k 40-ti letům zkušeností nabízí svým klientům bezkonkurenční produkt. PoolLock udává směr ve vývoji bezpečnostního zakrytí bazénu.

Zakrytí bazénu zaměřené na bezpečnost, úsporu energií, jednoduchost použití a estetiku.
Systém je možné použít na téměř jakýkoliv bazén.

Podívejte se na realizace zakrytí bazénu v našich referencích.

Popis

Bezpečnostní zakrytí bazénu je mimořádně vhodné zejména tam, kde mají k bazénům přístup malé děti, neplavci nebo i malá zvířata. Pevná a odolná krycí plachta je upevněna ve vodících lištách na ochozu bazénu nebo na stěnách těsně nad hladinou, takže nehrozí její ponoření ani při zatížení. Zakrytí je robustní, mimořádně spolehlivé a bezpečné, eliminuje znečištění vody (spadané listí a jiné hrubé nečistoty jsou automaticky zachyceny do speciální vaku na plachtě – patentovaná technologie). Plachta také zabraňuje ochlazování vody a působí jako pasivní sluneční kolektor, takže voda v bazénu s bezpečnostním krytem může dosahovat o 2 – 6 °C vyšší průměrné teploty. U zakrytého bazénu také klesá spotřeba desinfekčních prostředků zhruba na polovinu také proto, že nedochází k tak velkému odparu vody, jako u odkryté hladiny. Také se sníží nároky na délku filtračního cyklu bazénu o 30 až 60%.


Individuální řešení na většinu typů i tvarů bazénů

Speciální krycí fólie je vyrobena ze silného vinylu s pevnou síťovinou. Dlouhodobá životnost, pohodlné a bezpečné používání.

NABÍDKA BAREV:

Možnosti instalace:

Bezpečnostní zakrytí bazénu umožňuje tři různé možnosti instalace podle umístění navíjecího zařízení plachty a jejího vedení. Volba provedení záleží především na typu vašeho bazénu.

Povrchová instalace
(naviják i vodící lišty)

Zpuštěný naviják

(vodící lišty na povrchu)

Vodící lišty nad hladinou

(jen obdélníkové bazény)

Technické výhody:

  • Vodotěsný sytém – nehrozí v případě zaplavení šachty navíječe poškození motorů a drahé opravy – motory jsou umístěny zvlášť bez přístupu vody
  • Bezpečnost – pro větší bezpečnost není v místě navíjení plachty elektrický proud. Veškeré elektrické napojení je umístěno u ovládacího klíče a u technologie.
  • Výkon – s použitím hydraulického systému je nejlépe využit výkon motorů a proto může být řešeno zakrytí také na velké bazény.
  • Zabezpečený proti poruše – přetlakové ventily zastaví navíjení kdykoliv se objeví překážka v podobě nečistot ve vodících lištách nebo bazénu, aby nedošlo k mechanickému poškození vodících táhel.
  • Trvanlivost – systém byl původně navržen po komerční realizace. Hydraulika se obecně používá všude tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na výkon a odolnost zařízení. Při minimálním počtu použitých dílů nabízí systém maximální bezpečnost a komfort používání.
  • Limitní vypínače – elegantní ve své jednoduchosti – systém má tlakový vypínač pro začátek i konec navíjení plachty.
  • Záruky – PoolLock nabízí na zakrývací systém i na krycí plachtu záruku 3 roky.