Prodej: + 420 775 917 977prodej@canadiana.czServis: +420 777 917 817 CZ | EN

O NÁS

Canadiana je výhradní distributor kanadských vířivek a swim spa Hydropool v České republice. Náš společný příběh se začal psát 30 let zpět a od té doby naše partnerství trvá. Hydropool je světově uznáván pro tvorbu inovací a vytváří výrobky, které určují směr. A o nás, Canadianě, se ví, že slovo "nejde" není v našem slovníku. Společně tak dokážeme plnit vysoké nároky na vzhled i technologie, které máme patentovány. Ke všemu máme vždy na srdci zákazníkovo pohodlí a maximální užitek.

Bazény a vířivky, to je oblast, ve které se v Canadianě pohybujeme již od roku 1993 a po celou dobu je pro nás na prvním místě profesionální přístup, poradenství a komplexní řešení. Každou naší instalovanou vířivkou, bazénem, či wellness centrem vzniká další oáza klidu, která přináší lidem zdraví po psychické i fyzické stránce. Budovat harmonii v dnešním světě, navíc při náročném životním stylu, bereme jako naše poslání.

Realizujeme wellness centra, foliové a nerezové bazény, jak pro veřejný, tak privátní sektor s řadou příslušenství (bazénová chemie, bazénové vysavače, bezpečnostní zakrytí bazénu). Kromě designu a funkčnosti nových technologií je pro nás důležitá také praktičnost a hlavně udržitelnost.

Sny našich zákazníků měníme v realitu.

MILNÍKY

1993

Založení firmy Canadiana

1995

Start velkého přátelství, Hydropool poprvé v České republice

2001

První instalace swim spa
v České republice

„S realizací bazénů jsem začal v roce 1991, v tom samém roce jsem dovezl první vířivky z Kanady. Pár let poté jsem propadl kouzlu vířivek Hydropool, a toto kanadské přátelství trvá dodnes. Vzhledem k letitým zkušenostem můžu své znalosti předávat dál našim technikům a mám radost, že v současné době už předávám své know-how i svému synovi."

majitel firmy, Antonín Skřítek.

NAŠE SLUŽBY

  • Prodej vířivek a swim spa Hydropool
  • Odborné poradenství
  • Záruční a pozáruční servis
  • Realizace privátních a veřejných wellness
  • Sauny (finské, parní sauny a infrakabiny)
  • Bezpečnostní zakrytí bazénů
  • Bazénová chemie a chemie do vířivek
  • Servis vířivek všech výrobců

CHARAKTERIZUJE NÁS

PÉČE O NAŠE KLIENTY
nekončí prodejem
SLOVO „NEJDE“
není v našem slovníku
30 LET
zkušeností

Copyright © 2024 CANADIANA s.r.o., všechna práva vyhrazena, vytvořeno ve studiu Hoda Design.
Zásady používání webu a ochrana osobních údajů. Upravit mé předvolby nastavení cookies.